Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Zemren Ta Kam Thy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ta Kam Thy".
3. Video është e këngës "Zemren Ta Kam Thy", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Zemren Ta Kam Thy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Nje Fjale"

Këngë e albumit:

"Zjarri I Dashuris"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Nuk e di a ka ma zi
se me u nda me ty
kisha mendu pak me me mire
me t´thane lamtumire
zemren ta kam thy
qysh me fol me ty
as vec me m´permend
nuk kam lane ma vend

Eja eja eja ti
mos me le mua n´vetmi
nese sonte s´vjen per mu
ma s´kem me u taku-2x refreni

Me ty qe jam nda
kurre ma keq s´kam ba
tash krejt fajin tem
Zoti po ma kthen
zemren ta kam thy
qysh me fol me ty
as vec me m´permend
nuk kam lane ma vend


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet