Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sefe Duraj - Moj E Embel Ne Buz Nje Shej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Embel Ne Buz Nje Shej".
3. Video është e këngës "Moj E Embel Ne Buz Nje Shej", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Moj E Embel Ne Buz Nje Shej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/01/2010

2010-01-20T09:50:21+00:00Moj e ambel n´buzë nje shej
per ty boten prap e kthej
moj e ambel rrush i but
100 vjet ty te kisha lut
veq 1 dit une ty met pas
ti je kan ...... t´dynjas
veq nje ore me ty me dal
zemren n´ven ma kishe falë

Ref:
Hajde hajde qysh e lam
buzt e ambla mthe se i kam
hajde t´rrim pash syt ne ball
i lajm zemrat me u qmallë
Hajde hajde qysh e lam
buzt e ambla mthe se i kam
hajde t´rrim pash syt ne ball
i lajm zemrat vet me u qmallë

Qka te don zemra nket jet
veq te un ti ki me gjet
syri keq kurr mos te paft
ver e dimer tkisha dasht
veq nje dit une ty met pas
ti je kan ...... dynjas
veq nje ore me ty me dal
zemren ven ma kishe fal

Ref:
Hajde hajde qysh e lam
buzt e ambla mthe se i kam
hajde t´rrim pash syt ne ball
i lajm zemrat vet me u qmallë
Hajde hajde qysh e lam
buzt e ambla mthe se i kam
hajde t´rrim pash syt ne ball
i lajm zemrat vet me u qmallë [2x]


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet