Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Ktheu Tash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me puthe ngadal dhe ike pa fjal
emrin ta therras mundohem
te flas a thua ku u trete ti....

Te prita un kot por ti s´erdhe dot
asgje nuk me pret e heshtja me vret
kam ni mall qe mi mbulon dy syt e mi

Ref:Kthehu tash ´mos me le te shkret
e di se pa ty jeta nuk osht jet
Ktehu tash se veq ty te kam
mos me ik o shpirt se i joti jam

Me puthe ngadal dhe ike pa fjal
emrin ta therras mundohem
te flas a thua ku u trete ti....

Te prita un kot po ti s´erdhe dot
asgje nuk me pret e heshtja me vret
kam ni mall qe mi mbulon dy syt e mi

Ref:Kthehu tash mos me le te shkret
e di se pa ty jeta nuk osht jet
Ktehu tash se veq ty te kam
mos me ik o shpirt se i joti jam ... (2)

Ky tekst u dërgua nga  edonaPublikimi: 05/09/2012


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0


Sefe Duraj - Ktheu Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ktheu Tash".
3. Video është e këngës "Ktheu Tash", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.