Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Hape Zemren Hape

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hape Zemren Hape".
3. Video është e këngës "Hape Zemren Hape", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Hape Zemren Hape  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

16/03/2013

2013-03-15T23:37:08+00:00Zilja ra dhe ngadale te gjithe hyne ne klase
vetem une dhe ti kemi mbetur jashte
me vjen mire qe u vonova e s'erdha me kohe
se me behet zemra mal kur ty vet te shoh

Je e re jam i ri
te jetojme vec per dashuri
aaaaaaaaaaaaa

hape zemren hape e mos e ben gure
me e re sec je ti s'do t'behesh kurre-2x

Zilja ra dhe mbarojmbaroj ora e pare
por fillimi i saj neve s'na ka ndare
dhe keshtu do ta cojme ne oren e dyte
se cka duan duan zemrat tona po na tregojne syte


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet