Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Sefe Duraj - A Do Vish  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

07/02/2014

2014-02-07T18:30:15+00:00

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Ne Zemer Te Ruaj"
Kam nje plage qe n'zemer e mbaj
vetem ti je ilaci i saj
nuk po mundem zemren ta pajtoj
nuk po mundem nga jeta t'largoj-2x

A do t'vish prape ne kete pranvere
ta sherosh zemren time t'mjere
a do t'kthehesh te une perseri
gjysma zemres m'ka mbetur tek ti-2x

Sa ka deti uje e krip e zalle
zemra ime aq per ty ka malle
edhe vdekjen e kam thirr shume here
por as vdekja pa t'pare ty s'po m'merr-2x

A do t'vish prape ne kete pranvere
ta sherosh zemren time t'mjere
a do t'kthehesh te une perseri
gjysma zemres m'ka mbetur tek ti-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet