Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - S'te Harroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E pranoj se jam fajtor qe ty zemren ta kam thy
e pranoj se kam gabuar qe ty shpinen ta kam kthy 2x

E pranoj se zemra jote dhimbjet nuk i meriton
e pranoj se n'jeten time me mungon me mungon

Jo s'te harroj kurre s'te harroj
s'mundem ty t'mos dashuroj
nuk gjej fjale te te tregoj
une pa ty si po jetoj-2x


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sefë Duraj
Publikimi: 01/03/2013


Sefe Duraj - S'te Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'te Harroj".
3. Video është e këngës "S'te Harroj", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0