Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Vuaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vuaj".
3. Video është e këngës "Vuaj", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Vuaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ndarje Pa Kuptim"

Komente

Asnjë Koment

23/06/2012

2012-06-23T21:15:20+00:00Sot u bene 1 vjet qe une dhe ti nuk jemi bashke ma mir me pas vdek diten qe te lash afer tjeter kujt po e kaloj gati qdo nate por si duket si me ty une sjam rahat

REF:
Vuaj po vuaj i lumtur sjam me kete tjeteren qe e kam
Vuaj po vuaj nuk muj me shty edhe nje mengjes pa ty

Te thash mori fund per ne te dy asgje ska mbet por asnjera fjal s'eshte e vertet afer tjeter kujt po e kaloj gati qdo nate por si duket si me ty une sjam rahat

REF:
Vuaj po vuaj i lumtur sjam me kete tjeteren qe e kam
Vuaj po vuaj nuk muj me shty edhe nje mengjes pa ty


Ky tekst u dërgua nga Vanesaaaaaa
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet