Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Kjo Lulia Qan Qan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  9

KJo lulija qane, qane ,vetem qane,
KJo lulija qane, qane ,vetem qane,
Neper oda hyne e del thirr oj nane
Neper oda hyne e del thirr oj nane

Ref 2x

Oj Nane ku je tih
Oj Nane ku je tih
Pse me prune ne kit shpije se pa ty Nane s'mun po rrie

KJo lulija qane, qane ,vetem qane,
KJo lulija qane, qane ,vetem qane,
Neper oda hyne e del thirr Or Babe
Neper oda hyne e del thirr Or Babe

Ref

Or Babe ku je tih
Or Babe ku je tih
Pse me prune ne kit shpije se pa ty Babe s'mun po rrie 2x

Oj Nane ku je tih
Oj Nane ku je tih
Pse me prune ne kit shpije se pa ty Nane s'mun po rrie 1x

Or Babe ku je tih
Or Babe ku je tih
Pse me prune ne kit shpije se pa ty Babe s'mun po rrie 1x


Ky tekst u dërgua nga  erblinnaSefë Duraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Sefe Duraj - Kjo Lulia Qan Qan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Lulia Qan Qan".
3. Video është e këngës "Kjo Lulia Qan Qan", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0