Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Jam Djal Pa Behane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Dite e Nate jam ka mendoj qysh met shti ne dore
Veq e imje do te jesh me qef a me zor
Krejt deshirat qe i ke ,
Krejt
qka kishe lyp une jam
ai qe ti ploteson sa hap e mbyll syt, Une jam ai qe ti ploteson sa hap e mbyll syt

Ref: 2x

I thuaj Nanes tane jam djal pa behane
Mat mir e ma te sinqert veshtir kishe gjete

Dite e nat jam ka mendoj qysh met puth nje here
Para meje tjeter kush nuk besoj qe te merr
Krejt deshirat qe i ke ,
Krejt
qka kishe lyp une jam
ai qe ti ploteson sa hap e mbyll syt, Une jam ai qe ti ploteson sa hap e mbyll syt

Ref :4x

I thuaj Nanes tane jam djal pa behane
Mat mir e ma te sinqert veshtir kishe gjete


Ky tekst u dërgua nga ErblinakasumiSefë Duraj
Publikimi: 01/12/2011


Sefe Duraj - Jam Djal Pa Behane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Djal Pa Behane".
3. Video është e këngës "Jam Djal Pa Behane", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0