Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefe Duraj - Sikur Ta Dija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sdi ku te shkoj i deshtuar jam tash te keqen me sy e lakmova te miren e lash skam kujt ti flas zemren nuk po muj me hap kam shum gjynahe njet qe si laj per 1 nat

REF.sikur ta dija se sa kam me vujt
dashurin e jetes ndryshe e kisha rujt joooo
sikur ta dija se qka ka mem gjet
para syve te saj kisha dasht me vdek

sdi ku te shkoj i mallkuar jam
fatin ne dor dje e pata e sot nuk e kam
skam kujt ti flas zemren nuk po muj me hap
kam shum gjynahe njet qe si laj per 1 nat

REF 2.sikur ta dija se sa kam me vujt
dashurin e jetes ndryshe e kisha rujt joooo
sikur ta dija se qka ka mem gjet
para syve te saj kisha dasht me vdek

Ky tekst u dërgua nga IbrooRenditja: Top 200
Publikimi: 12/06/2011


Sefe Duraj - Sikur Ta Dija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Ta Dija".
3. Video është e këngës "Sikur Ta Dija", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0