Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Sefe Duraj - Shko Shko  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Zjarri I Dashuris"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shko Shko" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Memi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I vetmuar natë për natë
për ty po mendoj
mendjen nga ti e dashur
s'mund ta largoj.

2xref:

Shko shko do të pendohesh
për këtë dashuri
me këndë po martohesh
s'do t'kesh lumturi.

Veç kujtimet më kan mbet
kur më le n'vetmi
dalngadal unë po tretem
shuhem si qiri

2xref:Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...