Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Me Vjen Inat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Vjen Inat".
3. Video është e këngës "Me Vjen Inat", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Me Vjen Inat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Je Perfekte"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00- Fjala e fundit jo nuk thuhët kur ta fillosh muhabetin nuk edi pse shum po ngutësh që n'fillim po ma prish qefin me gënjeshtra eh tridhime me akuza t'pa vërteta nuk k'arrihet te qillimi veq më keq të bëhet jeta..

`Ti edin mir sa me vjen inat kur me flet me paragjykime po te baj be qe nga kjo natë sdo të jesh pjes e zemres time ! x2

‎- Nëse menon se kështu luhet , Nëse kështu t'kan mësuar ta kujtoj se ke trokitur në adresën e gabuar me gënjeshtra eh tridhime me akuza t'pa vërteta nuk k'arrihet te qillimi veq më keq të bëhet jeta !

`Ti edin mir sa me vjen inat kur me flet me paragjykime po te baj be qe nga kjo natë sdo të jesh pjes e zemres time ! x4


Ky tekst u dërgua nga Linda
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet