Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Sefe Duraj - Trendafile  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/03/2013

2013-03-16T21:48:53+00:00

Këngë e albumit:

"Hitet"

Këngë e albumit:

"Ne Zemer Te Ruaj"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Trendafile" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sefe Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ardian Trebicka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Trendafile flete gjere
Eja te te puth njehere
Mori vasheza pa meme
Eja vemi nde dhe tene

Trendafile flete gjere
Eja te te puth njehere
Lule je, lule te thone
Lule je per tene zone

Trendafile faqe kuqe
Eja merre nje burbuqe
Eja vere e sillme vere
Eja te te puth njehere

Eja vashezo me mua
Te te puth sa here qe dua
Lule je, lule te thone
Lule je per tene zoneMë Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet