Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sefe Duraj - Fjalet Genjeshtare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjalet Genjeshtare".
3. Video është e këngës "Fjalet Genjeshtare", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Fjalet Genjeshtare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Pa Njeri Tjetrin"

Komente

Asnjë Koment

05/09/2012

2012-09-05T21:41:48+00:00Um e di se zemra jote nuk ka vend per mua sepse kurr nuk me besove sa te dashuroj, un e di se shum premtime qe tani mi thua nuk jan te verteta dhe nuk ju besoj.

Ref
Nuk dua ti degjoj fare fjalet tua genjeshtare se ti kurr sme deshte ket nuk e kam dit, nuk dua ti degjoj fare fjalet tua genjeshtare se ti kurr nuk me besove sa shum te kam prit

Kujtoj qastet qe i kishim dhe qe me se kemi mos mendo se fain e kam pasur un, tash e di qe eshte ma ndryshe si dikur nuk jemi ndoshta un gabova qe te deshta shum.

Ref
Nuk dua ti degjoj fare fjalet tua genjeshtare se ti kurr sme deshte ket nuk e kam dit, nuk dua ti degjoj fare fjalet tua genjeshtare se ti kurr nuk me besove sa shum te kam prit.


Ky tekst u dërgua nga Hajre Behrami
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet