Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Hajde Nreqma Tripin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nreqma Tripin".
3. Video është e këngës "Hajde Nreqma Tripin", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Hajde Nreqma Tripin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

05/06/2013

2013-06-05T22:05:54+00:00Sa Shum me pelqen
ne dy bashk kur jem
sonte a po vjen
vec per qefin tem
e nese nuk vjen
Ti Zemren ma then
Hajde mos mlen vet
Pa ty ska lezet

Ref.. 2x

Ti je sikur mjalta
Je si Cokollada
Hajde Ndreqma Tripin
Hajde Knaqma shpirtin

Vet me ke premtu
Nje nat Shum te zjarrt
mbaje at premtim
mos i harro fjalt
e nese nuk vjen
Ti zemren ma then
Hajde mos mlen vet
Pa ty ska lezet

Ref.. 4x

Ti je sikur mjalta
Je si Cokollada
Hajde Ndreqma Tripin
Hajde Knaqma Shpirtin


Ky tekst u dërgua nga Hana
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet