Audio

Sefe Duraj - Nuk Me Meritove  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/03/2013

2013-03-06T17:09:04


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Me Meritove" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Flora Gashi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ti nuk e meritove
dashurin e shpirtit tim
si duket dikush tjeter
tash e zuri vendin tim

ti dikur u betove
se ke filluar nje jet tjeter
por tane ke nrdyshuar
te mungon zanati i vjeter

Ref...

ti ske faj e di mir
fajine kam une
qe te thash e para
se te dua shum

qe ja fala zemren
dikujt sikur ti
dikush qe genjen
para syve te mi

ty nuk te ka mjaftuar
asnjeher dashuria jon
knaqesh me te tjeret
e kthehesh dikur naten von

i lodhur i dermuar
nga epshet tua djaloshare
nese ske koh per mua
neser mos u kthe me fare

Ref...

ti ske faj e di mir
fajine kam une
qe te thash e para
se te dua shum

qe ja fala zemren
dikujt sikur ti
dikush qe genjen
para syve te mi

ty nuk te ka mjaftuar
asnjeher dashuria jon
knaqesh me te tjeret
e kthehesh dikur naten vonMë Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...