Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Zemer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

25/12/2012

2012-12-25T20:28:58+00:00X2
zemer

zemer ti e din qe veq un ta thej mendjen
zemer ti e din qe gjithmon e boj temen

krejt e thojn je perfekte
kujt sja kthen nje pershendetje
asnjeher sdashurove
nje fjal tmir kujt sja fole

X2
zemer ti e din qe veq un ta thej mendjen
zemer ti e din qe gjithmon e boj temen

krejt e thojn je terheqse
qe mendon veq per vete
asnjeher sdashurove
nje fjal tmir kujt sja fole

X2
zemer ti e din qe veq un ta thej mendjen
zemer ti e din qe gjithmon e boj temen

X2
zemer ti e din qe veq un ta thej mendjen
zemer ti e din qe gjithmon e boj temen
zemer


Ky tekst u dërgua nga prishtina
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet