Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Fustani

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustani".
3. Video është e këngës "Fustani", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Fustani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Dashurise"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2015

2015-11-30T23:00:00+00:00M'paska mar malli me nejt me ty
Nuk te tregova gjith mke pelqy
Kudo qe shkova qka do qe bona
Ne fund u binda si ty sbon nona

Syt syt nuk mund ti ndali sa bukur
Zemer po t'rin fustani trupi yt trupi
Yt mu krejt me kalli sa bukur zemer
Po t'rin fustani fytyra jote kur nuk
Harohet ty asnje 1 femer nuk te afrohet

Je shum e bukur je pa behane
Kur te perqafova frymen ma nale
Syt syt nuk mund ti ndali sa bukur
Zemer po t'rin fustani trupi trupi yt

Mu krejt me kalli sa bukur zemer
Po trin fustani syt syt nuk mund ti
Nali sa bukur zemer po trin fustani
Trupi trupi yt mu krejt me kalli sa
Bukur zemer po t'rin fustani


Ky tekst u dërgua nga Yllza izairi
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet