Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - Knaqu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knaqu".
3. Video është e këngës "Knaqu", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - Knaqu  (Feat. Lorena)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika & Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Teksti:

Besim Bunjaku

Këngë e albumit:

"S'ka Si Zemra"

Komente

Asnjë Koment

18/06/2016

2016-06-18T12:53:26+00:00sefe duraj:
knaqu knaqu sonte

Lorena:
Kjo eshte nata jote

sefe duraj:
mere zemren teme

Lorena:
ti je dashnia jeme

sefe duraj:
n'disponim jam shum
deri ne maksimum
per ty m'ka mar malli
vec ty zemren ta fali
ti dua ata sy
kur me shikon ti
knaqu zemer sonte
me e bukra e ksaj bote

Lorena:
syt e mi jan syt e tu
prej at dit kur jam taku
krejt c'ka thua ti tani
zemer une i boj dashni

2x
knaqu knaqu sonte
Kjo eshte nata jote
mere zemren teme
ti je dashnia jeme

sefe duraj:
une ta thash t'verteten
te dua gjith jeten
vetem une dhe ti
netet pa kufi
ti dua ata sy
kur me shikon ti
knaqu zemer sonte
me e bukra e ksaj bote

Lorena:
ti e din sa shum te ndjej
une me ty jam shum okay
vetem ti ndjenjat mi zgjon
e kjo nate ktu s'perfundon

4x
knaqu knaqu sonte
Kjo eshte nata jote
mere zemren teme
ti je dashnia jeme

Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Besim Bunjaku
Orkestrimi: Ardian Kastrati

Ky tekst u dërgua nga shqipnija
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë