Audio

Sefe Duraj - Besoj Zemres  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2017

2017-07-14T16:30:00

Këngë e albumit:

"S'ka Si Zemra"
Jo mos me thuaj kurr
ku shkoj e ku po rri
se tek e fundit shpirt
do te kthehem prap te ti
edhe ne dashuri
ashtu dhe ne jet
me ty t'gjithmon kam qen
i vertet dhe i drejt

Ref.(2x)
Jo jo asniher
smujm mem rujt
e smujm me te rujt
besoj zemres tem
jo jo tjeter kujt

Te kam deshmuar un
me vepra jo me fjal
ne zemer ti mki hy
nuk me del sa te jem gjall
edhe ne dashuri ashtu dhe ne jet
me ty t'gjithmon kam qen
i vertet dhe i drejt

Ref.(4x)
Jo jo asniher
smujm mem rujt
e smujm me te rujt
besoj zemres tem
jo jo tjeter kujt


Ky tekst u dërgua nga Lora1302
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...