Live Video

Sefe Duraj - Për Kë M'digjet Zemra  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2017

2017-12-03T16:02:53


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Kë M'digjet Zemra" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sefe Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...