Live Video

Sefe Duraj - O Ta Hanksha Zemren  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/02/2018

2018-02-27T17:54:07


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Ta Hanksha Zemren" kënduar nga Sefe Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sefe Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...