Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sefe Duraj - 1000 Zemra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Zemra".
3. Video është e këngës "1000 Zemra", por nuk këndohet nga Sefe Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sefe Duraj - 1000 Zemra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Këngë e albumit:

"Dikur Për Mu Je Shkri"

Komente

Asnjë Koment

20/06/2018

2018-06-20T16:11:55+00:00Krejt po flasni
Krejt po flasin o shpirti jem
Le t'plasin o le t'plasin
nese mire ju bjen

Tkam zemer ty edhe ti e din
edhe ti e din
Sa kam mall per ty, per ty
Dashnia zemres lotojn syt e mi

1000 zemra po ti kisha
Do ti falja ty,ty
Prap i njejti do te isha
Plot dashni per ty.

Edhe nese thahet loti
nga syri z’del
Të lutem të lutem
T’më kujtosh për her

T’kam zemer ty
Edhe ti e din edhe ti e din
Sa kam mall për ty,per ty
Dashnia zemrës lotojn sytë e mi

1000 zemra po ti kisha
Do ti falja ty,ty
Prap i njejti do të isha
Plot dashni për ty


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet