Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefë Duraj - Të Ndjej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Ndjej" kënduar nga Sefë Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vellezerit Alimusaj - Të Ndjej

N‘telefon dora Po m‘shkon
Po zemra m‘thirrë s‘guxon
Edhe Se malli Po m‘djegë
E po m‘pervlon
E themë hajt se ndoshta thrretë
E Idhnimi kalon vetë
Çdo ditë veten e genjej
Kur vjenë nata
Shpesh ndodhë qe nuk flej

Te ndjej ende Te ndjej
Veq ne ënderr takim gjejë
Çdo mengjes qe Pa ty zbardhë
Jo ma mir mos te kish ardhë

N‘telofon me kan mbetë syt
Mos po shfaqet numri ytë
O Sa Shum qe isha gëzu
Kjo m‘ndodhë mu

Bojken Lako Band - Të Ndjej

Kenge per qytetin
E ndjej muziken fort
E ndjej cdo fjale
E ndjej aromen dhe shpirtin e qytetit
Kendoj per qytetin
Ne cdo levizje e ndjej energjine
Ku mijera ndjenja ndricojne nga pallate te cuditshem

Te ndjej kur kendoj
Ti me befason
Ndjej qe po jetoj
Me qindra sy kuptoj
Cdo problem kalon kur dielli e sheron
Ky eshte qyteti im

Te ndjej
Te ndjej (ne cdo hap te ndjej, ne cdo hap te ndjej)
Te ndjeeeeeej
Te ndjej kenge per qytetin

E ndjej muziken, e ndjej fort cdo fjale
Aromen
Me mijera ndjenja, eci ne rruget e qytetit
Ti me befason
Kur cdo dite zbuloj me qindra sy te rinj
Energji shikoj
Te ndjej kur kendoj
Te djej kur dashuroj
Te ndjej qyteti im.

Te ndjej
Te ndjej ( ne cdo hap te ndjej, ne cdo hap te ndjej)
Te ndjeeeeej

Ti me befason
Ti me baefason
Te ndjej kur kendoj
Per ty po kendoj
Te ndjej dhe kendoj
Per ty do kendoj
Je ti qyteti im

Mira Janji - Të Ndjej

Të ndjej aromën unë ty çdo çast
të ndjej unë pranë
të ndjej unë hapat ngado që ti shkon
drejt meje ti nis dhe vjen
më puth në çdo sekondë
të lutem mos mu largo
dua unë këtë ndjesi
ta kem, ta kem kaq pranë

REF:
Puthjen time ty ta jap
unë tënden dua ta kem pranë
by my side
dorën time ty ta jap
unë tënden dua pranë ta kem, wooo
zemrën time ty ta jap
unë tënden dua ta kem pranë
by my side
jetën time ty ta jap
unë tënden dua pranë ta kem
I give you my life

Të ndjej aromën unë ty çdo çast
të ndjej unë pranë
të ndjej unë hapat ngado që ti shkon
drejt meje ti nis dhe vjen
më puth në çdo sekondë
të lutem mos mu largo
dua unë këtë ndjesi
ta kem, ta kem kaq pranë

REF 2x:
Puthjen time ty ta jap
unë tënden dua ta kem pranë
by my side
dorën time ty ta jap
unë tënden dua pranë ta kem, wooo
zemrën time ty ta jap
unë tënden dua ta kem pranë
by my side
jetën time ty ta jap
unë tënden dua pranë ta kem
I give you my life

Më shumë këngë me këtë titull:


Renditja: Top 200
Publikimi: 01/07/2020
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ermal Krasniqi
Video Produksioni: MProduction
Guitar: Astrit StafaiMë Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente mbi këtë këngëSefë Duraj - Të Ndjej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Ndjej".
3. Video është e këngës "Të Ndjej", por nuk këndohet nga Sefë Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.