Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefë Duraj & Blerona Bytyqi - Je Me Tona T'mirat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Je me tana t'mirat ylli ksaj bote
me erdhi surprise dashuria jote
2x

Pa prit pa kujtue jem taku na dy
kush e kish besue qe lind ni dashni
dashnia e madhe vjen prej ka se pret
ti e ndreqe punen me ni kompliment

Je me tana t'mirat ylli ksaj bote
me erdhi surprise dashuria jote
2x

Mbremje romantike ndezur dyt qirin
endrroj me sy qel mu kan un dhe ti
shkove ka nuk shkove erdhe ma ne fund
apet se apet te un se te un

Je me tana t'mirat ylli ksaj bote
me erdhi surprise dashuria jote
2x


Jo nuk vjen parasysh
ne te dy o me u prish
jepi perparsi dashnis
rri me mu ku je nis
2x

Pom sillen do sene qdo dit neper mendje
pse nuk je me mua moj dashnia jeme
pi menoj do gjana athu un qka bana
pse nuk je me mua un ti dhash te tana

Jo nuk vjen parasysh
ne te dy o me u prish
jepi perparsi dashnis
rri me mu ku je nis
2x

E kam ni arsye te ti me u kthye
ti je tipi i femras ja dridh telat zemras
po foli me veten mos je me at tjetren
gjithka pom shkon menja pse hala don zemra

Jo nuk vjen parasysh
ne te dy o me u prish
jepi perparsi dashnis
rri me mu ku je nis
2x


Ta shijojme dashnin me naj kompliment
mos ta lajm me ik o as nje moment
Ta shijojme dashnin minut per minut
krejt qka du je ti jam shum e sigurt

N'dyt u dashurum nuk kan koh me humb
me nejt veta vet nje or m'duket shum

Dy zemrat plot zjarr takohem pa thirr
jeta dot na shkoj veq mir e ma mir

Ta shijojme dashnin me naj kompliment
mos ta lajm me ik o as nje moment
Ta shijojme dashnin minut per minut
krejt qka du je ti jam shum e sigurt

Rrugen e dashnis zemrat e gjejn vet
njeher jem pershtat tani asht ma let
Tri her ne dit na duhet me dal
pse me lan dashnin veq rrall e per mall

Ta shijojme dashnin me naj kompliment
mos ta lajm me ik o as nje moment
Ta shijojme dashnin minut per minut
krejt qka du je ti jam shum e sigurt
Sefë Duraj & Blerona Bytyqi
Publikimi: 08/11/2022
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
00:00 Je Me Tona T'mirat
03:16 Nuk Vjen Parasysh
06:31 Ta Shijojme DashninSefë Duraj & Blerona Bytyqi - Je Me Tona T'mirat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Me Tona T'mirat".
3. Video është e këngës "Je Me Tona T'mirat", por nuk këndohet nga Sefë Duraj & Blerona Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sefë Duraj:


Komente 0