Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sejlan

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
  • Emri i Vërtetë:
  • Sejlan Memishi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Hollandë 
BIOGRAFIA: Sejlan është një këngëtare e njohur. Sejlan Memishi eshte nje hollandeze shqiptare. Në Nëntor 2007, Sejlan merr pjesë në Nota Fest 2007 me këngën "Sonte". Në Maj 2008, Sejlan merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Do Te Kthehesh". Në Maj 2009, Sejlan merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Me Mungon (Te Kerkoj)". Në Nëntor 2008, Sejlan merr pjesë në Nota Fest 2008 me këngën "Me Mungon (Te Kerkoj)"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Sejlan, Sejlani, Sejlan Memishi

Komente 0