Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sejlan
  • Emri i Vërtetë:
  • Sejlan Memishi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Hollandë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

Sejlan është këngëtare e njohur. Sejlan Memishi eshte nje hollandeze shqiptare.

Në Nëntor 2007, Sejlan merr pjesë në Nota Fest 2007 me këngën "Sonte".

Në Maj 2008, Sejlan merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Do Te Kthehesh".

Në Maj 2009, Sejlan merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Me Mungon (Te Kerkoj)".

Në Nëntor 2008, Sejlan merr pjesë në Nota Fest 2008 me këngën "Me Mungon (Te Kerkoj)".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0