Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sejlan - Do Te Kthehesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti u ndave sot nga une
as nje fjal sme the per fund
si gjithmon arsye ska
mekate tua
e di mir se kush je
sikur une askush ste njeh
tjeter kend e doje sa ishe me mua

2x
do te kthehesh me pastaj
do te thuash asgje ske faj
por sbesoj qe dot kem fuqi per fjal

do te kthehesh e di mir
te kerkosh nga une meshir
por sbesoj qe ta fal .. zemren qe ke vrare.

pa gabime ska njeri
por tek ti nuk kan kufi
te kam dashur por tani me nuk te dua

e di mir se kush je
sikur une askush ste njeh
tjeter kend e doje
sa ishe me mua

2x
do te kthehesh me pastaj
do te thuash asgje ske faj
por sbesoj qe dot kem fuqi per fjal

do te kthehesh e di mir te kerkosh nga une meshir
por sbesoj qe ta fal zemren qe ke vrare..
Sejlan
Publikimi: 29/02/2008
Festivali: Top Fest 5


Sejlan - Do Te Kthehesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Kthehesh".
3. Video është e këngës "Do Te Kthehesh", por nuk këndohet nga Sejlan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sejlan:


Komente 0