Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sejlan - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

uuuuuuuuuuu heheeeeeeee
pse me the te dua ty,
dhe tash me le ne vetmi,
me lot ne syyyy....
Sot ti mua me mungon
e lus Zotin qe mua me shqetson
dhe qe dhimbjen
ne zemren time ma lehteson

me lehteson...(2)
Kur ti shoh un ata sy
paramendoj shum gjera
por tashti jan te kaluara

tash ja ka filluar
nje jet e re per mua
pa genjeshtra me plot dashuri
edhe pse je shuar jam aq e lumtur qeee Zoti me ka forcuar

Zemra ime
mu ka shqetesuar
tash jam e lumtur
te kam haruar te them lamtumirrrr

kur ti shoh un ata sy
para mendoj shum gjera
por tani jan te kaluuuuar


ka pasur shanca
te ket nje jet te bukur
dhe nje jete te lumtur
me plot dashuriii
por shancen me te meire
e ke humbur ti
e ke humbur ti nje shance te miiire

tash ja ka filluar
nje jet te re per
mua pa genjeshtra dhe plot dashuriiii(2)


Ky tekst u dërgua nga DidoSejlan
Publikimi: 24/11/2008


Sejlan - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Sejlan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sejlan:


Komente 0