Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari

Sekondari
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  44
Këndon kryesisht: hip-hop

Sekondari është këngëtar i njohur. Emri i vertet Mateo. Ka mbaruar Liceun Artistik "Jordan Misja" ne Tirane dhe aktualisht ndodhet ne Tirane Laprak ku punon me studio e tij te quajtur SEKOND RECORDS. Ka filluar te merret me muzike qe ne vitin 2006.

Më datë 10 Qershor 2012, Noizy publikon videoklipin "Na Jena O.T.R.", në bashkëpunim me Sekondari.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Terminator  

Komente

2

Anëtar i labelit

O.T.R.


Komente 2