Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Kur Nuk Te Kam Prane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

[ref.]
te duaa
arsyja vetme per mua je vec ti
te duaa
ty ta kam fal edhe jeten te lutem me prit
te duaa
ti je gjithcka qe me mbron me frymezon me beson
se te duaaa
je ajo qe frymen ma ndalon

Hey kur nuk te kam un pran shume e ndjej
foc nuk gjej
kerkoj nje drite qe rrugen tma rrefej
por prap asgje nuk gjej
Kur mendoj syt e tua
shkelqim ne drite
floket e tu un i prekja me plot deshir
endrrat e mia kaluan ne meshir
tani i vetem eci lamtumir

[2x]
ej a kam te drejt te tkerkoj dicka
nje fjale e len pergjys qe nuk ta thash
nje dhimbje forte qe tani me pershkron
me fal per gabimet por prap eshte vone

[ref.]
te duaa
arsyja vetme per mua je vec ti
te duaa
ty ta kam fal edhe jeten te lutem me prit
te duaa
ti je gjithcka qe me mbron me frymezon me beson
se te duaaa
je ajo qe frymen ma ndalon

i pushtuar nga gabimi nuk gjej qetsi
nje plage e rende qe me dhemb mu krijua nga ti
te lutem kthehu prap se jam ne vetmi
mos e merr personale eshte thjesht
dedikim
dhe kur t'hapesh albumin
shiko foton ton
kur ta prekesh ngadale
akoma mendon
aty do t'gjendem per ty
ne cdo minut
dhe per...t'verteten
fajin hedh tek un

[2x]
ej a kam te drejt te tkerkoj dicka
nje fjale e len pergjys qe nuk ta thash
nje dhimbje forte qe tani me pershkron
me fal per gabimet por prap eshte vone

[ref. 4x]
te duaa
arsyja vetme per mua je vec ti
te duaa
ty ta kam fal edhe jeten te lutem me prit
te duaa
ti je gjithcka qe me mbron me frymezon me beson
se te duaaa
je ajo qe frymen ma ndalon


Ky tekst u dërgua nga  erioniSekondari
Publikimi: 23/02/2013


Sekondari - Kur Nuk Te Kam Prane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Nuk Te Kam Prane".
3. Video është e këngës "Kur Nuk Te Kam Prane", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0