Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Per Ty Mendoj (Feat. Bani & Bledi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


po mendoj
kete nat
i vetem pa ty jam

sjemi bashk
sjemi si me par
sjemi si me par

te dua vetem ty
te tkem praan
te te kem un pran

dhe kur bjen shi
i vetem rri menjan
zoti per ne qan
----------------

Ref*
cdo cast ne mendjen time
kalon
si gjithmonnnnnnn
ty te mendojjj
vetem ti me lendon
me lendon
vetem ti me lendon zemer
ti kthehu prap perseri
te jemi vec un e tiii
vec un e ti
te te mbaj ty pran
te te kem ty shpirt
te te kem
ne krahet e mij

------------------
dhe nqoftse degjon
nga zemra dalin fjalt
nqf ke pak shpirt
fale ti kte djal

qe tjeni bashk me mir
per ty per te jo per mu
qe tjeni prap te dy
leni ca thon ttjert se sesht ashtu

dhe qielli nga rret pushtohet
nji fllad i thjesht prek nga dal
dhe dielli me nuk lind
te ngrohin kto fjal

se 3 vite shpejt kalojn
por s'harrohet asnji cast
me mir do t'ishte
sikur te kthesh pas

--------------------

Ref*
cdo cast ne mendjen time
kalon
si gjithmonnnnnnn
ty te mendojjj
vetem ti me lendon
me lendon
vetem ti me lendon zemer
ti kthehu prap perseri
te jemi vec un e tiii
vec un e ti
te te mbaj ty pran
te te kem ty shpirt
te te kem
ne krahet e mij


Ky tekst u dërgua nga  erioniSekondari
Featuring: Bledi
Publikimi: 20/07/2010


Sekondari - Per Ty Mendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Mendoj".
3. Video është e këngës "Per Ty Mendoj", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0