Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Ky Jam Un Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kudo qe po shkel
shof vetem bloz
me drog tndezun ndor
i bom overdoz

shumica po qajn
se lan kelet ne bixhoz
un knaqem me ta
se ske ca ti bosh

hedhin kunja n'hapsir
ti do bohesh me mir
hajd trroni vet
tash mos u merzit

shoku ktu fokusohu
ke kamera fiksohu
ke thon jo skam thon kshu
vrap cohu

u tallem me ju
ti stallesh dottt kshu
imagjino kur ja fute dhe

se kta me plako po qajn
ni gjo ca thojn ke po shajn
rroft shoqnia se karin ta hajn

besniku qe esht i beses
qendron deri nfund
se kom tradit mu mbur
me thon qe ska si un

mka bo zoti me bot
mi mushi trut plot
kta ttjert i ka lon tvobekt
huuuu qija ropt

rref:

se kta te gjith e din qe un nuk ndalem
se kam zakon me dhon dorheqje sndalem
nuk dorzohem sa ti kem forcat
kshu rrezistoj ky jam un lale

vallai shum jam mendu
kurr sjom pendu
i kom ra bash nkok
mos em thuj qe s'esht kshu

shneti nradh tpar
se ttjerat vijn mbrapa
ju hecni me centimentra
un heci me hapa

se gjona tnalta
i kam bo kto me kohhhh
doni fam
por smeret fama me zor

hyna nloj
pa dal neper televizione
sqi per kto kurvat
qe bojn si pidhasome

e di qe nmikron
krejt jeni vrases
vec ti mos fol
se ske goj tflasesh

skeni pik sedre
ta qifsha sedren
se per at seder
e jap edhe jeten

numrin ma ke
0683579948
nqf do
ather le tkontaktojm
kur tju cohet kari
bujrum ta shohim

rref:

se kta te gjith e din qe un nuk ndalem
se kam zakon me dhon dorheqje sndalem
nuk dorzohem sa ti kem forcat
kshu rrezistoj ky jam un lale


Ky tekst u dërgua nga  erioniSekondari
Publikimi: 01/03/2013


Sekondari - Ky Jam Un
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Jam Un".
3. Video është e këngës "Ky Jam Un", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0