Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Po Gabon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


merri shoket
e tu te gjith
e thuj qe ky esht rrep

ju se boni dot kshu
se sju ka lezet

1 or freestyle
nmikrofon popo vertet

ather nqoftse sbeson
pyte shokun vet

ndoshta tani ska cilsi
por kam pas dikur

un knoj per qefin tim
por nrritem sngec kurr

kujt ti djegi le ta mbaj
me gjith ket timin

meqe kerkut loj
ather loja tani nisi

edhe ti banditi karit
qe ja dike shijen barit
harrove qe derri dje
ke qon kokra laskarit

kishe rrespekt per mu
e doje shum sekondarin
por prap laskar ti je
un kurr se ndrroj llafin

i mend fjalet qe tkam thon
apo i ke len menjan
bone gafe edhe nji her tjeter
un ta qiva maman

e ti qi krejt ca ke mar
sboj si gangsterr
llafet nkong boni si horra pa
le tshihna dhe nji her

(rrefren)
mamaropsh ska pse tdjeg
meri gjonat leht e leht
se nuk e kam vec me ty
por e kam me tgjith qe ke perrreth

(pjesa 2)

e kom nji manual me zona
e ta ndroj zonin si tdush
e kom nji zo qe preferoj
pavarsisht se acarus

kshu jam un gjithditen shok
ti tani fol sa tdush
ta honksha synin rrumbullak
qe ma paske si rrush

ta qifsh
a rracen
i tha miu maces
lerini kto prradha
shifni gjonat per tardhmen

tfiket jeta kot
jau fik pocat
llamba ndizet e fiket
e kuqja metet po lart

e kom dhe nji seri me texte
qe vin rresht
jo monotoni nuk boj
per muzik tkap pervesh

a thu qe kopjoj

vall un kopjoj

mos u mer me punt e tjetri

se nuk jan tgjith nji soj

knoj per qef jom shef jom mbret jo shtet
jom ca tmdoj kari
ti per mu ske cka flet

jom i teri nga koka ke komet
super sick
ma kan thon edhe ma thon
se jam e ardhmja per ket muzik

(PO GABON) .. . SEkondari ...


Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sekondari
Publikimi: 15/09/2010


Sekondari - Po Gabon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Gabon".
3. Video është e këngës "Po Gabon", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0