Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - True Story (Feat. 2m & Don Noka)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ajo po mthot
mendo per mu
pergjigja ime
zemer koha ka kalu

kan ndru shum gjona heyy
sjan me ashtu
dhe kjo tregon mungesen tende qe ndjej un

2-M :

ha a a hajd
mos rri
la a a larg
nuk kom
fa a a faj
ca t thojn ata aa
mos i nigjo tjeret
fol ca te thote zemra
fjalkalimi kam plot femra
destinum per te ti vijna
ku i ke
ato qe the
ku i ke fjalet
moj ..
ndoshta tash mu ktu mke
me von sjam ktu
por prap nuk bon ti
zemer ca them un
sem intereson ti
per dashni gjej tjeter kun ...

SEKONDARI :

ajo po mthot
mendo per mu
pergjigja ime
zemer koha ka kalu

kan ndru shum gjona heyy
sjan me ashtu
dhe kjo tregon mungesen tende qe ndjej un

DON NOKA :

edhe krejt po mthon qe ajo mdon
un ju them qe jo per nuk bon
po e shoh qe po tprek ca thom
ca ca ca tthom tyy
kur mendoj qe po kalon cdo gje po ndryshon
dhe vetem vazhdon ti
vetem vetem
se un me tjetren tjetren
do vazhdoj jeten jeten
vall e pys veten veten
e njejta histori do ndodh
si gjitha tjerat
nime un ty
tkam tradhtu e shum jam pendu
e rensishmja asht
se perher tkam kallxu ..

SEKONDARI :

ajo po mthot
mendo per mu
pergjigja ime
zemer koha ka kalu

kan ndru shum gjona heyy
sjan me ashtu
dhe kjo tregon mungesen tende qe ndjej un ..

Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: 2m
Publikimi: 26/01/2009


Sekondari - True Story
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "True Story".
3. Video është e këngës "True Story", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0