Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Shume Po Folin (Feat. Katili)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sekondari :1

besa bes
bokan bes
bokan bes se skan shpres

mbijetes sa trojm msojm
sot je gjall neser vdes
ca patem le ti gzojm
e ca thojn po hajn thojt

kombi jon kombi jon
gjasme paska nxjerr heronj

heronjt e karit
mos bofshin piken e hajrit
ngrihet zari me laskari
qe me i ra ke gjyna vllai

mi thon o vllai
ik se mfut ngjyna
gjyna per ty e per ta
qe ti ke pran

llafe thon se na ran
na coptun e na vran
llafe vec neper kong
se nper rrug karin ta hajn

dinjitet me lezet
kur vij kom vet pushtet
nuk tkom thon se jom mbret
nuk esht mbret as mbreti vet

tqis nplan tpar
ty ngazet
si lajm exluziv
drru masiv
vdiq nji fjal
qe me mir tishte pidh

di me tlidh mos me tzgidh
ca rregulla ka loja
rregullore mere msoje
mos tju haj mo mut goja

katili :2

na na na
paska qon historia
i kompletum destinum
ttregu aftsit e mija

tka ra zija
po vij
ket e shohim qe nuk bon

kampioni qe esht kampion
kampioni ngelet kampion

nuk lyp fakte neper cepa
jo fakte rrugicash
paska qon shum e thjesht
mu habet cicash

mshtillen si bitcha
mshohin po sfolim
mcefen si struca
se skan ca mboin

e tani po na thojn me demek un xhelozokam
ca karin txhelozoj kur ky tipi ty po trrexoka
tash shko boj boka boka
ju jeni pederasta
sta them un po e din gjith bota

pa tregoj dicka xhaxhit
kush tfuti nrrugen e muzikes
dhe textet i bon prej frikes
skeni piken e taktikes

lene mo me fol per seder
se per seder bohet gjaku lum
shoku shokun e don shum
doren tjep e karin nsum

Reff:3

llafe thon se na rrxokan kta ne
turp me pas se jena ok
jemi nalt ket dhe vet pe vrejn
sa do qe tmundohesh skeni shance me ne


Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sekondari
Featuring: Katili
Publikimi: 23/10/2012


Sekondari - Shume Po Folin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Po Folin".
3. Video është e këngës "Shume Po Folin", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0