Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Hi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me bukur se mka hec sot dita qeka krejt vajjjj
fiuuuuuuuuu r-1shi u perplas budallai
hidhi pak syt ne status ropt po bohen llabdu
kam 1 ore qe po tallem kta vazhdojn dhe jan prap llabdu jannnn
hahahhah hic nuk t'kom faj
po kaloja ne laprak me kongen e noizyt
boll mo me pytje

njona mtha uuu uuu noizyyy
yesss i thash

me tha. po me tjeter me ke po knon
me sheilen rrush i thash

e m'tha a ke deshir ta bosh 1 foto
hahahahhahahha
jom hight fare lale i thash me ropshpie
erdhi aty per prezantim
sheila maTTeo
Hi

i thash m'fal por skom faj mos po t'dukem sikur qaj
jom thjesht i bo drru me gjethe caj
syt e skuqme flak ajo donte te fliste pak
i them po m'fal se nuk kom takat
je e bukur vetem kaq ndoshta shifem here tjeter
ndoshta honey good byeeeeee hahahhahahaahaha ndoshta honey
ikuuuuuuu
ma boni hallall per interprentimin
hahahahah

Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 20/08/2011


Sekondari - Hi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hi".
3. Video është e këngës "Hi", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0