Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Vec Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

femra e ka nji pik tdobet sick
qe mi hy nbot e mi thon
ka nji bot horizont ky nte dhe ti lundron
e me te krah per krah po shkon
veshtroje pak ne sy pavarsisht se eshte nate
drita po shkelqen ne syt e saj
zemra i rreh tik-tak pavarsisht se muzike ska
ajo ndjek riitmin e ndjenjes se saj
i like this
Kur po t'shof ma heq mendjen dita dites ma shton ndjenjen
sekon e ke n'krah der n'vdekje sdu pe me ta lendu zemren
gjithmone do mkesh mu n'krah mos mendo per asgja
mos nigjo fjalet qe thon se kurvat per 1 nat i mbaj
ja kaloj dhe kjo nata plot aventura tgjata
plot endrra dhe dhurata plot errsin ne zemer pata
por dita ndryshe zbardhi spo kuptoj se per ca
per nji moment e humba dhe thash YOU LIVING IN MY DREAM GIRL

Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 04/05/2012


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0


Sekondari - Vec Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Per Ty".
3. Video është e këngës "Vec Per Ty", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.