Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Ajo E Din (Feat. 2-m)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


femra e ka nji
pik tdobed sick
qe mi hy nbot e mi thon

ka nji bot horizont
ku nte dhe ti lundron
e me te krah per krahu po shkon

veshtroje pak nsy
pavarsisht se esht nat
drita shkelqen nsyt e saj
zemra i reh tik tak
pavarsisht se muzik ska
ajo ndjek ritmin
e ndjenjes saj
i like this

kur po tshoh ma heq mendjen
dita dites ma shton ndjenjen
sekon e ke nkrah der nvdekje
sdu per me ta lendu zemren

gjithmon do mkesh mu nkrah
mos mendo kurr per asgja
mos nigjo fjalet qe than
se kurvat per 1 nat i mbaj

ja kaloj dhe kjo nata
plot aventura tgjata
plot endra e dhurata
plot errsin ne zemer pata

por dita ndryshe sbardhi
spo kuptoj se per ca
per nji moment e humba
dhe tthash you living in my dream girl

ajo e di ajo e di shum mir
sa her i them qe ti je per mu
ajo jeton ne endra tmija
ajo mu mdon ajo gjen vetveten tek un

folim prap per femen
ja puthi syt e thirri zemer
nuk guxoj me e thir nemer
se me thir nemer
per dopsi e merr

endra saj me mu me nejt
pergjithmon ktu e nat jet
i thom hic mos ki merak
maje mendjen e flejt

ala ke met ajo qe ke qon
nuk ka zot qe mendjen tndryshon
nuk ka tjeter qe zemren tfiton
e nese ka problem aty do tgjendem un

do tgjendem un

ti per mu e fal jeten
sikur per ty e fal un


Ky tekst u dërgua nga  erioniSekondari
Publikimi: 25/07/2013


Sekondari - Ajo E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo E Din".
3. Video është e këngës "Ajo E Din", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0