Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - My Bitch Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me dor nzemer po tfol po tregoj nji histori
po du me qon un e ti ti nigjoj fjalet qe ki ?
nese do per me hap luft ? e hapim nuk kam kundershtim ! boj tfala dhe kushurinit thuj seko ka me tgatit
kur ke ardh me mu me nejt lalike pa fakte plot
noshta skishe hic ti faj pse tu mushen syt me lot ?
tu u dridh nga komt te koka kush ishte arsyja shok ? un hic nuk tkom prek me dor :O ahahahahhaah
kom bo muzik mas muzike permisime dit mas dite
me knu me sekon esht arritje lloj lloje stile
kur un u ngjita ti zbrite ala me posht se sa ishe
un shkova nalt e me nalt inati stla kurr o bitch pse ?
konget mi ngjon o lal ?
fjalt mi kopjon o lal ?
perzin dhe tjeret nket mes ?
e nfund sem dilni dot ball
mos folni cka shifni nondra nuk esht jeta vec muzik
un e kom jeten me bomba ty ta plas bone me m'cik
ty ta plas bone me mpa xhuxhmapidh ruju me tkap
un skom pas kurr shok gagaca e e e boj tfala pra
kom misjone ttjera lal mos u fut tek lista black !
mke inat se un jam nalt per mu krejt ju jeni tvdek !

Ky tekst u dërgua nga  erioniPublikimi: 31/03/2013


Sekondari - My Bitch
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Bitch".
3. Video është e këngës "My Bitch", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0