Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Mos Boni Mekate Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


rref ..

po i kom thon lom tqet mos boni mekate
kur kom msu se jom 1 me shum gjithmon kom lshu ven
po i kom thom lom tqet mos boni mekate ndoshta tjam duk un shum i drejt
por duhet ndryshosh mendim me njihere

pjesa 1 .

ju kom thon ee
se jom teper i vecant
prej muzikes smora gjo
po ca me mar
kur tregu muzikor esht bo si varr
mban heshtra e tvekurve per kengtar
un nis e qesh me ty normal se ca me bo tjeter
un jom kush jom jom un si un nuk ka tjeter
sa do mundohen me kopju esht thjesht lodhje tepert
noshta e kap me autotune por stilin kurr sma gjeten
kam pas qef me lon muziken pasjon mu ka shtu me teper
mos bon me mu i eger un e di qe skishte tjeter
arsyje mu pa me mu me m thon se ca bone
ta kan thon dhe nacut por kurr ti sma tregove
ta kan thon dhe krejt nuk e di se ca kujtove
kujton se mnevlersove un di qe ti humbe
kom fitu shum aq shum dhe me shum
kshuqe mos i hyn me thell ktyne punve pjesa 2 .

je teper i lezetshem sa her si tshoh nkom
skishe dit demek kush jam sekretin permran e man
nqf kishe fjal me thon ti kishe thon kur kena qon
tu bo plan per nji tardhme dhe per rrugen qe pershkon
jo
ke bo gabim me lalin nuk jom tip qe maj hatrin
kurr nuk ta kom dasht tkeqen po kta tut pse po llapin
po folin per muziken sikur me pas fol per arin
sbashkohem me oferten prap per mu je vari karin
jom tipi tipit jom 99c plot nkllapa
ca ngjova e ca pash kurr per ju nuk llapa
sjom tip qe hec me frik naten e kthej koken mbrapa
mu dojn per me mvra por vec ondra per kokashtat
se asigjo me shum skishe mund me bo dot
un qaj po qaj nmuzik qaj sa i qi ropt
po ti ta kishe dit i gjo se ca qellimi kom
kur tvi nder ta jap doren ene kurr sta lshoj mo
Category:
Music
Tags:
Sekondari Mos Boni Mekate
License:
Standard YouTube License

Ky tekst u dërgua nga  erioni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 17/04/2012


Sekondari - Mos Boni Mekate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Boni Mekate".
3. Video është e këngës "Mos Boni Mekate", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0