Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Hustla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Im a hustla dit per dit sa her nrrug kto mshohin
normal nuk kan pa kshu tipi me tnigjume krejt e kan
pashazotin jam i nalt vetem qesh e tu smooke rab
maron 1 e digjet prap e mas tjetres digjet flak
im a hustla dit per dit se di se ca po thojn
mrapa tshajn sa tdojn mrapa kraheve dhe mbtretin shajn, thojn se na ran na vran po asgjo nga
kto nuk pam jo se jam un i papam por lali
kujdes ku ven kom
nuk shes men kam kte kam ate kam dhe kta
kena plot e perplot por sesht bythve mu hap
skena makina tshtrejnta por pidha dhe rab
le tthena se svujm per pidha dhe rab
nuk shes men kam kte kam ate kam dhe kta
kena plot e perplot por sesht bythve mu hap
e marim e mushim 1 qese qe un kthej fjalet mbrapsh
do thuash pse qesja osht bosh se fjalet kan fluturu nalt

pt.2

im a hustla thojn se muziken nuk e kena lon
jom i ron i gjon thum kush e shpiku autune
nuk e di se ca po thojn mentalitet i shkaperdhym
nese un rezatoj drit lshoj ska ngrohtesi
jom i qet nmaksimum kete xhest e quaj dashni
nese ti sem njeh mir munohu mem njoh mir g
kom dashni per shokt e mi squj kend shok por kam dashni vec vllazni ku do m hy jena 4 me shum se ti
jo per frik ska rrezik zdu me lon gjo mas dore
meqe e nisa kete mision thash ta qojm per fitore
kam triumf mrena vetes se di a sa mkuptove
xhelozi per shoket e mij "kurr derisa fryma tme ndalet "
nuk e di sesi ngaterroni ju dicka eshte qe nuk spo shkon ktu mendimi im eshte i vorbullt
un sflas dot se kam shum turp
nuk e di ca je tu thon me nonumber ntelefon
zonin spo ta dalloj mir bitch futi autotune .


Ky tekst u dërgua nga TaulantSekondari
Publikimi: 27/02/2013


Sekondari - Hustla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hustla".
3. Video është e këngës "Hustla", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0