Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Mentaliteti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Refreni

E shoh rrugen drejt me kilometra dhe eci vazhdoj
me vete kam marr krejt furnizimet per sa mdalin mjaftojn e shoh majen shum afer nga pak duke ju afru
a un jam duke ngjit me forcat tmia apo maja osht duke ardh tek un .

Pt.1

Dita kaloi e mira u prish i them o zot cka bon ,
shifem pak ne sy a thu jam duke qajt a thu se kerkush sem don asgjo sndryshon se zemren e madhe e kam apo jo si mendon jo nese nuk kam se cka me tthon un ti thom kto fjal . Kali 1 dit qe mendime kam dhe turp kisha mi shpreh jo sesht e vertet se un jam paftyr apo do thush ti pse .Po Paraghykojn shum paragjykojn ku e gjetet ate mentalitet un shkruj me ndjenj dhe pse skam ndjenj , shkruj me zemer dhe flas shum drejt .

Refreni

E shoh rrugen drejt me kilometra dhe eci vazhdoj
me vete kam marr krejt furnizimet per sa mdalin mjaftojn e shoh majen shum afer nga pak duke ju afru
a un jam duke ngjit me forcat tmia apo maja osht duke ardh tek un .

Pt.2

Shifem npasqyr shof un cdo gje kuptoj se jam i vertet as vet spo e besoj si ndodhi kshu ket po ma thon kta tjert jo nuk di ku lash harrova cka thash kam problem pak me ment kam pak si shum por mos ma ver re se jam shum i cmendddddddd.
Un kom 1 zemer , zemer per emer per tjeret kurr skam pas , un kom 1 emer . emer per zemer se tjerat u harrun tash . Krejt i lam pas bari ma ka ul trunin e ma ka bo tvrazhd ma forcoi zoni ma boni krejt zinjo dhe mtha jepi tash .


Ky tekst u dërgua nga TaulantSekondari
Publikimi: 01/03/2013


Sekondari - Mentaliteti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mentaliteti".
3. Video është e këngës "Mentaliteti", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0