Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - C4 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tell Em mos em fol se nuk lujna un fol drejt nuk po gjuj kunja , ktu shikohet puna nuk shikohet guna , munet me bo kto dicka si na , kurr skeni mujt mat ju zuna , sdi pse inati tu shtu man , ruje veten dhe mos em boj numra se un jam o o OTR , aha inat g na i cojm larg , mos i pafshim as ne rrug , dhe mos llapshin mo per na ajaja , jam i ri nburg per mu kalb , nuk ja vlen per me bo balt , ne pertojm ti merru me to .

Refreni.x2

Boom Boom Boom
C4 In da mike
Boom Boom Boom
I Need you like that
Boom Boom Boom
C4 In da mike

Pt.2

Im Chapter dhe jam prefesional , un jam kapiteni vet per kete style , kom granaden ndor qe eshte gati me plas , boom beati po merr flak , im fire se un jam shqiptar , nese jap urdher do te hapet zjarr , shifi te rijn si marrin hov kur mngjojn mu ndihen krenar , i pa vdekshem , po po un jam , i pa prekshem , po po un jam , se gjith jeten kam pas 1 parim si trembem kujt pervec Allahut . mdon atdheu , qendroj drejt me tradit beu , thirrem seko ose ndryshe mateo , nese sme don ateher je i dehur .
Sekondari
Publikimi: 19/03/2013


Sekondari - C4
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C4".
3. Video është e këngës "C4", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0