Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sekondari - Le Te Jemi Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Teksa veshtroj per lart
qielli esht' hapur
mezi po pres qe bashk' ta kalojm' naten
mezi po pres ta recitoj vargun
te t'zej gjumi teksa kndoj un serenaten
t'i heqim streset dhe ta kallim situaten
ti mos fol gjo vec afrohu me lalen
a mi degjon rrahjet e zemres spo ndalen
normal se me shum t'ndjej

Ref:
Nuk esht se thjesht t'pelqej
a e din?
m'pelqen kur ben sikur fmij
cdo fjal e jotja ngelet permbi
se ty s'bon me ta prish

Nj yll si ti ka vlere
me shume se 1 pafundsi
miliona zona mbi koke m''thone mos bej gabim
Jo se bon dallim nga tjerat
por u msova me ty ej
u msova me ty e thash le t'jemi dy
le ta degjoj krejt mileti
ta marresh vesh dhe ti
ta marrin vesh dhe kta
le ta degjoj krejt mileti
Ta marresh vesh dhe ti
ta marr' vesh krejt bota

Ref: ...
Sekondari
Publikimi: 30/10/2013


Sekondari - Le Te Jemi Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Te Jemi Dy".
3. Video është e këngës "Le Te Jemi Dy", por nuk këndohet nga Sekondari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sekondari:


Komente 0