Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Ballabani 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Sela është një këngëtare e njohur. Sela me origjin ësht nga Ballabani komuna e Prishtines. Para se të vendoset ne Suedi për te jetuar, Sela si femi ka jetu në Prishtine. Tani jeton dhe punon në Suedi. Sela shkruan vete tekstet e kengeve. Më datë 18 Tetor 2009, Sela publikon videoklipin "Falje Mos Kerko". Në vitin 2009, Sela publikon albumin "Dashuria ështe Një Dhurate". Më datë 12 Shtator 2011, Sela publikon videoklipin "Çdo çast". Më datë 18 Korrik 2013, Sela publikon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDashuria ështe Një Dhurate (2009)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Viona Shabani

Ilirjana Berisha

Teuta Blaka

Gjejlane Gutiqi

Albulena Kukaj

Belinda Telaku

Abi

Lady Cherry

Shpresa Morina

Sadete Shkodra

Tags: Sela, Sela Zeneli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet