Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sela aka Boszman - Ti Je Ma E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Ref 2x
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma

Prej dashnie qe e kom ket send pot a kushtoj
krejt boten me ma fal me ti zemer nuk e ndroj
pot e pres per cdo dit pot e pres deri sa te vdes
ti shkon neper krejt boten une hala po te pres
tkam kerku ne cdo vend tkam kerku dit e nat
tan jeten te kerkoj veq met pas ty ngat
se kam dit se kam prit qe ti shkon tjeter kund
kom mendu qe me don edhe rin gjithmon te un
te du a tkom thon dua te ta them
kur po e di qe nuk je ktu zemer shpirti po me dhem
un jam ti ti je un kem lidh besem jem betu
sa jena ne ket jet me dashni mos me lu
tash ke shku dikund nuk po di se ku je
ku jan ato fjal qe I thoshe deri dje
zemer ti je ma e mira po kam qef met paa
edhe syt mu kan qeru pa ty nuk po muaj ma


Ref 2x
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma

fshima lotin zemer ti e din se per ty po pikon
ty e din sa te du une e di sa me don
I maj mend ato dit kur kem dal e jem shetit
pa durim te kam prit skimi dit as me u merzit
edhe vitet po kalojn edhe njerzia po ndryshojn
besa pak me qellim kto zemra I lendojn
ti zemer tlutem ngo kto fjal mos I haro
vjen dita ki mem lip tani nuk me gjen kudo
nuk dot jem mo I njejt ndoshta edhe une dot ndryshoj
te betohem prap se prap sa tjem gjall nuk dot haroj
oj qik a po nin tlutem lishoja zonin krejt
sa te du met vertet qe kto dit e kom vërejt
dhe dikush na ka inatin plasin gjelozojn
veq per neve po mendojn veten krejt e harojn
kisha fol pa u nal dit e nat pa pushu
po du zemer met tregu se vetem ty de du vetem ty

Ref 5x
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma
Ti je ma e mira po kam qef met paa
syt mu kan qerru pa ti nuk po muaj ma


Ky tekst u dërgua nga  Nitii   prizrenasi

Sela aka Boszman - Ti Je Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Ti Je Ma E Mira", por nuk këndohet nga Sela aka Boszman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sela aka Boszman:


Komente 2