Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sela aka Boszman - Intro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pak fjal sa per fillim, pak fjal per ket mixtape,
Prej juve kam dallim, se ju muta jeni fake.
Me mu mos qoni kry, me mu qoke mos luni,
Me bo me ju msy, shpulla gojes dej sa tshuni.
Hapi syt hapi vesht, hape trunin ton,
Mos e hap at goj, deri kur ta kupton.
Jo qoke nuk po luj, po tkallzoj qa di un,
Qytet e katun, ma tfort nuk gjon kerkun.
BosZMaN yeah, ngoe tash nuk ki qare,
Albumin po ta bi, merre fal nuk du pare.
Un i dopt un i keq, qashtu shoki jem,
Tan diten han mut, prap e ngon muziken tem.
Kom shajt kam me shajt, sa her qe une du,
Tipat sikur ti tan jeten kan me deshtu.
I fort deri nvdekje, i fort deri nfitore,
Nguxh tkarit krejt, fati juj ka ra pi dore.


Ky tekst u dërgua nga Albash


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sela aka Boszman - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Sela aka Boszman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sela aka Boszman:


Komente 0