Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sela aka Boszman - Skit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Un hala fit, un hala boszMaN,
Ku je dosti, qa po rri n'tavan.
Mos u kuq mos u tut, hajde ktu ma ngat,
Fol shlir se je tu fol me demokrat.
Deri nvdekje, i fort edhe brutal,
Rap t'gjall, edhe pse pak banal.
Krejt me pun, kurr fal sen nuk prita,
Tash arrita, njeri me merita.
Niva qe po thojn, sela pe rrit menen,
Fjal po harxhojn, mos ju ngoni rrenen.
Po du me tkallzu, kush osht i pari,
Oj nana viqit, dil kullot bari.
Shqipe ti nuk ki, kurrfar ideje,
Fama jote, u bo prej meje.
E yo shpendi, kallzoj krejt dynjas,
SeLA ma i forti, e bota le t'plas


Ky tekst u dërgua nga Albash


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sela aka Boszman - Skit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit".
3. Video është e këngës "Skit", por nuk këndohet nga Sela aka Boszman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sela aka Boszman:


Komente 0