Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sela aka Boszman - Vera Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


shum mir sonte po nina sa po muna po pina mirmrama oj bjondina hajde knena te na rrina ha pi rri bon qka dush sonte mu um ki shofer me audi e mercedes knaqu zemer me reper kejt boten ki me pa ki me mrri qjellin e shtat apo me doket apo te doket na ka met fyti that hajt zemer se ta lagi po menoj fytin tond po gabon pe keqkupton kuku per mu tani ma bon ti po vete a je sela ti po vet aje gjall po shipe hala knena erdha venin me e kall qa po ni po me doket ship nuk po ni ma as ni hit krejt publika u merzit kongt e njejta dit per dit dj ti qka po pret hajt luj ma ato glloqka kom ra ne siklet per ni femen krejt u dogja dridhe trupin dridhe trupin shpirti jem tranohe krejt clubin luj per qefin tem.


Ky tekst u dërgua nga Trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Sela aka Boszman - Vera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vera".
3. Video është e këngës "Vera", por nuk këndohet nga Sela aka Boszman.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sela aka Boszman:


Komente 0